+420 777 888 666

Co o nás říkají naši zákazníci?

Jelikož stříbrné šperky jsou naším novým projektem, nemáme doposud mnoho recenzí. Budeme tedy samozřejmě rádi za každé hodnocení, které nám věnujete. :-) 


Abyste však měli představu, jak hodnotí zákazníci naše služby a zboží v jiném projektu, který běží již čtvrtým rokem, zde si můžete přečíst pár recenzí.

NÁKUP U NÁS JE BEZ RIZIKA

Garance vrácení zboží
Nadstandardní záruční doba 3 roky Zboží skladem odesíláme do 24 hodin Malé překvapení ke každé objednávce

Kristýna a Jan

Narazili jsme na vás náhodou a rozhodně nelitujeme :) Od domluvy termínu až po převzetí prstýnků bylo vše v naprostém pořádku. Chtěli jsme si prstýnky nejdříve osahat a podívat se i na další, proto jsme zvolili možnost návštěvy showroomu. Ač jsme si rezervovali termín jen dva dny předem a ještě na neděli, nebyl to problém. V showroomu se o nás Nela s Petrem krásně postarali, poradili při výběru, vše vysvětlili. Při převzetí prstýnků jsme pak dostali ještě dáreček. Zákazník se zde cítí opravdu vítaný, rozhodně doporučuji!

Andrea

Naprostá spokojenost! Nádherné prstýnky, přístup a komunikace na 1* ❤ Můžu jen doporučit!

Ingrid a Daniel

Děkujeme moc za nádherné prstýnky, vše vysoce profesionální a mohu s klidným svědomím doporučit všem. Perfektní zpracování, jednání, komunikace, balení, ručně vyrobený osobní dárek k objednávce... až mě překvapil ten osobní milý přístup a preciznost ve všem. Jsme moc rádi, že jsme si pro ten nejdůležitější šperk v životě vybrali zrovna vás. Přejeme hodně dalších spokojených novomanželů.

Miroslava

Ochota, vstřícnost, výborná komunikace, rychle dodání, kvalita šperků.

Lucie

Mohu jen doporučit. Bezvadná komunikace, vstřícnost a ochota se vším ohledně prstenů poradit, pomoci. Prstýnek je nádherný, dokonce krásnější než na fotografii a to jsem tolik váhala. Moc vám děkuji, za vše. 

David

Skutečné provedení vypadá ještě lépe, než na obrázku v nabídce. Rozhodně doporučuji. 

Ivana a Marek

Krajšie obrúčky sme si nemohli želať. Vďaka Viamoru, Petrovi a Nele sme s mojim nastávajícím prežili veľmi pohodový a zábavný výber prstienkov, všetko ochotne vysvetlili, ukázali, a zrealizovali naše požiadavky. Ďakujeme aj za občerstvenie pri prehliadke. ? Sme veľmi radi, že sa prostredníctvom prstienkov stanete "svedkami" našej spoločnej cesty životom. Už sa neviem dočkať okamihu, keď si budeme sľubovať lásku pred Bohom a budeme si vymieňať prstienky.

Klára a Zbyněk

Naprosto dokonalé, po všech směrech maximální spokojenost. Nenapadlo by mě, že budu dojatá z nákupu po internetu :D. Moc děkujeme za krásné prstýnky, za ručně tvořený dárek i za krásné balení. Neměli jsme příliš velký rozpočet, ale díky Vám máme krásné zlaté prstýnky podle našich představ.

Adéla a Petr

Velice děkujeme. S prstýnky jsme moc spokojeni. I téměř po roce jsou stále krásné. Jsme rádi, že jsme zvolili právě Vás.

Olga a Josef

Mohu jen doporučit. Vynikající domluva a rychlost. Prstýnky jsou opravdu nádherné a patří vám velké dík. Váhali jsme s koupí přes internet, ale udělali jsme dobře, že jsme si vybrali zrovna Vás. Je to skvělá práce. Určitě všem budu doporučovat prstýnky od Vás. K prstýnkům nám přišlo spousty věcí včetně dárečku. Jste úžasní. Pokračujte dál a zlatníka zaplaťte zlatem. Moc děkujeme.